SOB Latvija 2020 Pieteikuma norādes

 If you want to view the instructions in English, please click here.

NORĀDES

Mēs priecājamies dzirdēt, ka Jūs esat ieinteresēts School of Breakthrough norisē, kad notiks netālu no Rīgas, Latvijā, 2020.gada 15.-26. septembrim.   Šīs skolas galvenais mērķis ir veidot un apmācīt Kristus mācekļus no Latvijas un citām Eiropas valstīm.

 

Šeit Jūs varat atrast saites uz dokumentiem, kas ir nepieciešami, lai pieteiktos dalībai skolā.

 

LŪDZU, UZMANĪGI IZLASIET SEKOJOŠO INFORMĀCIJU

 

Dokumenti, kurus nepieciešams aizpildīt:

 

 

Lūdzu, iespēju robežās aizpildiet pieteikuma veidlapu pilnībā. Pieteikuma veidlapu iespējams iesniegt līdz 2020. gada 31. augustam. Lūdzu, ņemiet vērā, ka priekšroka tiks dota tiem pieteikumiem, kas tiks iesniegti pirmie, ievērojot, ka skolā tiks uzņemti tikai 30 studenti. Pieteikumi, kas tiks saņemti pēc pieteikšanās datuma, tiks atstāti rezerves sarakstā.

 

 

Lūdzu, nosūtiet rekomendācijas vēstules saiti savam mācītājam/ garīgajam vadītājam. Lūdzu, nodrošiniet, ka vēstule tiek pilnībā aizpildīta un iesniegta līdz 2020. gada 31. augustam.

 

  1. Skolas dalības maksa ir 250 eiro. Dalības maksa tiks iekasēta, ierodoties skolā. Dalības maksā ir iekļautas mācību, uzturēšanās un ēdināšanas izmaksas. Dalības maksā nav iekļauti studenta ceļa izdevumi, lai nokļūtu līdz skolas norises vietai.
  2. Skolas laikā ir nodrošinātas naktsmītnes, līdz ar to visiem studentiem visa mācību procesa laikā ir obligāti jāuzturas skolas telpās un jāapmeklē visas nodarbības.
  3. Lūdzu, savlaicīgi parūpējaties par iespēju nokļūt skolas norises vietā.
  4. Lai izskatītu Jūsu pieteikumu, tiks veikta intervija ar Trotb pārstāvi, par ko Jūs saņemsiet vairāk informācijas pēc reģistrācijas.
  5. Nobeigumā, lūdzu, ņemiet vērā, ka Jums tiks nosūtīta Uzņemšanas vēstule, lai apstiprinātu Jūsu dalību skolā. Līdz ar to pēc iespējas savlaicīgāk nosūtiet savu pieteikumu dalībai skolā, ņemot vērā ierobežoto vietu skaitu. Ja Jums ir vēl kādi jautājumi, lūdzu sazinieties:

 

Sniedze Vise: +371 27018272

Vai rakstiet: trotblatvia@gmail.com

Mēs novērtējam Jūsu interesi un vēlmi piedalīties School of Breakthrough. Lai Dievs Jūs svētī!